ban2

Микола Шваб & Микола Шваб. Обов’язково Вам дзвонитиму!!!

Не повірите, але я сьогодні зустрівся із собою. Ні я не зійшов з розуму – зустрівся із своїм тезкою та фактично односільчаном по батьковій лінії. Про нього всі знають. І я пишаюся ним – нашим героєм.
Я на годину запізнився (ніяк не могли зустрітися з волонтеркою – щоб передати газети у військовий шпиталь Пущи Водиці), тому не змогли довго балакати.
Враження – сильний, сміливий, патріотичний чоловік, який стільки багато знає. Про що говорили? Про здоров’я, про життя захисників, про нашу школу (пару вчителів нас обох вчили), він довго згадував мого батька, і й згадав. Моя ціль була просто познайомитися, а не взяти інтерв’ю, адже я не журналіст та не вмію цього робити. Але головне – не люблю, не хочу та не вмію лізти в душу, щоб робити якісь сенсації. Я хотів просто познайомитися, щоб потім підтримувати в майбутньому контакти. Ось чому я не конкретизую розмову. Одне скажу – я пишаюся, що мій тезка такий герой!!! До речі, я дізнався, що прізвище Шваб було відоме ще раніше 1551 року!!! Старе наше прізвище. Буду в неті вивчати…. Мені здалося, що йому також сподобалася наша зустріч, бо через годину перезвонив (із серії ще не все перебалакали).
В метро пан Микола почав листати пару примірників газети Файні новини (ви ж здогадалися, що я їх взяв спеціально йому в декількох екземплярах 8 та 9 випуски). Читає внизу 9 випуску: Керівник проекту Микола Шваб. Каже: «Налякаю я своїх хлопців – скажу, що за відпустку вже 2 газети випустив та покажу доказ 8 сторінку :)». А гумору в нього стільки !!!!! Трішки я розстроївся – НЕ всі ще захисники бачили газету Файні новини!!!
А пан Микола знову збирається на передову в найближчий час та не знає на який термін, хоча з ногою багато проблем (від ціни одного укола в мене голова запаморочилася). БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ!!!

Про героїзм Миколи Шваб (не про мене) почитайте тут

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"