ban2

Позитивні, приємні поліціанти, яких НЕможливо НЕ поважати


Сьогодні по справах їду в банк. В таксі.
Пан водій запитав, як я відношуся до нової поліції?
А шо його відповідати? Як вгадати його думки? Бо ще не те скажу – буде нерва, або навіть, може вигнати. Хто його зна про шо він дума. Да і настрою не хтів портити - і так є кому. Але ж змовчати не можу.
- Нова поліція, як водій – ніц не можу сказати, бо ще не рулюю. Я можу сказати тільки, що бачу як пішоход, пасажир та по фейсбуку що пишуть..
- Ну, - почав настирливо питати водій…
Стало страшнувато, а з другого боку взялися сили десь і посваритися. Проте стримано сказав філософські:
- Якщо людина хоче побачити позитив в будь – якому процесі, то він його знайде. Як і, до речі, негатив.
Не хочу до кінця розколотися, вирішив відповісти як СПРАВЖНІЙ політик. Спрацювало. Він почав розповідати свої випадки.
Каже:
- Зупинився я на автобусній зупинці , вийшов щоб побачити номер дома, щоб забрати пасажирів. Не встигнувши сісти в машину, появляються вони. Я напружувся: пригадав де аптечка, де йод та яка дата в нього. А головне: СКІЛЬКИ грошей в гаманці – вистачить чи не вистачить. Все тіло зібралося в комок. Підходить дівчинна: привітала українською – ВІДРАЗУ від українського вітання попустило. Хоча я розмовляю російською, проте відразу появилася повага до поліції. А сам, думаю, зараз розцінки в два чи три рази зросли? Погані думки важко з голови викинути. Дивлячись на дівчину в формі поліції – ніяк не вірилося, що поїду з непохудавшим гаманцем. Дівчина ж питає в мемне: «А Ви знаєте, що зупинка тут заборонена» Я ж пояснив чому зупинився. Перекинулися пару словами, в тому числі дівчина сказала, щоб більше я не порушував, і мені побажали ГАРНОГО дня. І все… Просто все… я був в такому шоці, думав, що сон: позитивні, приємні поліціанти, яких НЕможливо НЕ поважати!!!
Попустило й мене. Я також розповів пару історій із фейсбуку – не всі сидять там, в том числі і цей шофер.
А на кінець він сказав: Це добре, що поліція почала з ПОЗИТИВУ.
А я ж йому  кажу (і ВАМ всім кажу), що ми тільки зможемо вижити, якщо буде в нас отчувати позитив.
А потім водій ще згадав:
- Скільки їжу по Києву. Бачив вже не один десяток аварій за цей період. І ЖОЖНОГО разу не бачив аварію без присутності поліції!!! Оце швидкість приїзду на аварію. А то 2 години доводилося чекати.

 

Автр: Микола Шваб

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"