ban2

Пораненого бійця «Айдару» поновили на роботі, завдяки «перепостам» у соцмережі

Декілька днів тому спільнота Євромайдан розповсюдила інформацію про бійця Айдару, якого звільнили з Укрзалізниці через інвалідність, яку він отримав після поранення на фронті.

Завдяки «перепостам» користувачів соцмережі, інформація дійшла до керівництва Укрзалізниці і вони оперативно відреагували на інформацію.

Сам боєць у соцмережі дякує тим, хто його підтримав:

Євген Лозівський: » В мене перший робочий день на новій посаді — нарядник локомотивних бригад.Завдяки кожному з вас, хто долучився до поширення моєї проблеми, я отримав змогу згідно закону пройти медичну комісію і перевестись на іншу посаду. Будучі інвалідом, я не втратив роботу. Величезна вам подяка. У свій час, ми на Майдані відстоювали право жити в цивілізованій правовій державі, потім на Сході ми захищали свій цивілізаційний вибір. Ця боротьба навчила нас об’єднуватись. І от, в конкретній ситуації, ми об’єднались, аби відстояти моє право на роботу. Дуже вдячний кожному, хто репостом, коментом, чи іншим шляхом допоміг надати історії такого резонансу. Вдячний керівництву УЗ і Південній Залізниці за швидку і адекватну реакцію. Хочеться аби люди зрозуміли, що я, інвалід війни другої групи, залишився працювати в депо, не через те, що в мене є покровителі в управі чи я комусь заплатив, а через те, що маю на це право і просто своє право відстояв. По -друге вважаю, що допомагають таким чином ми повинні всім Українцям, не важливо від того чи був він в ато чи ні.Правова і демократична держава це те, за що мої побратими віддавали свої життя, за що тисячі хлопців зараз б’ються на Сході! Дякую всім!»

Джерело: socporta

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"