ban2

Наше ДАІ знову шокує людей своїми діями

Пишу під враженнеям події,яка сьогодні трапилась!
В обід вийшов з дому і зауважив,що на моїй машині підспущенне заднє праве колесо і вирішив доїхати до найближчої вулканізації щоб вияснити в чому причина. Виїхав на вул.Кульпарківську і спокійно в правому ряді хотів доїхати до шиномонтажу,якиє є на перехресті Садовоої і Кульпарківської. І тут доганяє мене з включенними сиренами автомобіль ДАІ. Я зупинився,відкрив вікно (з злісттю;))),а інспектор представився Сакерін Олег,я вже приготував документи для перевірки,але на моє велике диво, він вказав на те,що в мене практично повністтю спущене колесо. Я вийшов з авто,подивися,що дійсно критична ситуація і що далі я на ньому не доїду,хоча їхати було зовсім мало.

І тут почалось саме цікаве,дивне і в свою чергу дуже приємне для мене!!!)) Інспектор підійшов до свого напарника Калитича Мар'яна ( це вже потім я познайомився і спитав прізвище і ім'я) і вони разом запропонували мені допомогти і завезти колесо на шиномонтаж. Я був приємно шокованний від такого перебігу подій. Ми його зняли і вони забрали його з собою,а я залишився чекати. За хвилин 20-30 вони повернулись,віддали мені готове колесо,самонаріз,який сидів в шині і навіть допомогли поставити його!!!

Я вже почав думати,що мене десь знімає скрита камара чи то якась акція для допомоги водіям,але почав розпитувати в них,ради цікавості,з чого така допомога і приємна вічлива поведінка і увага на що вони відповіли,що в їхні обов'язки входить не лише карати водіїв за різні правопорушення,а й допомагати в разі винекнення різних ситуацій на дорозі.

Тому хочу подякувати в першу чергу вам хлопці Сакеріну Олегу і Калитич Мар'яну і їхньому керівництву Загарія Дмитру Дмитровичу і Хутняку Олександру Миколаєвичу за таких працівників!!! Дуже дякую і дуже приємно!!! Всетаки зміни відчуваються і можливо ми на правильному шляху до Європейських відносин між водіями і міліцією і побільше б нам таких ДАІшників

Автор:Орест Шевчук

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"