ban2

МОСКВА ПЕРЕЖИВАЄ НАРКОТИЧНУ ЛОМКУ ЧЕРЕЗ ВІДХІД УКРАЇНИ

Протягом 500 років Україна була дуже потужним енергетичним підживлювачем для Московії. Ця енергія передавалася в різних формах: через інтелект, релігію, науку, солдатів, артистів і т.д.
Московія в основному паразитувала на Україні, бо сутність її - ПАРАЗИТ. І ось тепер, після Майдану, Україна відмовилася бути енергетичним донором. У цьому і є головна причина того, чому Московія впала в такий шизоїдний маразм. Це поведінка наркомана, який, залишившись без дози, починає поводитися неадекватно: меле всяку нісенітницю, краде навіть у своїх рідних, не може зупинитися перед розбоєм і навіть вбивством.
Саме в цьому причина неадекватності Путіна і всієї вати, яка як наркоман, не хоче і не може чути адекватних доводів, тому що у них ломка. Україна пішла і тепер Московія залишилася без найбільшого енергетичного донора. І Московія дійсно загнеться без України.
Московський бісівської егрегор керує діями Путіна. Він гарчить і б'ється в істериці, вимагаючи, щоб Путін повернув Україну за всяку ціну. Відбувається це на тонкому рівні, і ми цього не бачимо, але фізика саме така.
Є ще і серед українців несвідомі істоти, які хочуть і далі підтримувати своєю енергією дохлу імперію зла: совки, політики і артисти, жителі Криму і Донбасу, Лорак, Повалій, Царьов та інша вата. Не випадково їх так шанують в Москві, гладять по голівці і показують по телевізору. Москва дуже любить лохів, які і далі готові підживлювати кремлівського наркомана. Але несвідомих залишилося мало, основна частина українців вже остаточно і безповоротно відмовилася бути енергетичними донорами для Московії. Простіше кажучи, ми відмовилися бути їжею для московських паразитів.
Тепер, коли ви бачите перед собою совка, який несамовито обзиває вас: бандерівцем, фашистом, хунтою та іншими образливими словами, не звертайте на нього уваги. Перед вами по суті, звичайний наркоман, який позбувся дози і сходить без неї з розуму.
Не ведіться на його провокації і нічого їм не доводьте. Як тільки ви вступаєте в суперечку з ватниками, ви відразу починаєте підживлювати їх своєю енергією. І не дивуйтеся, якщо після суперечок з ватою у вас болить голова, ломить лапи або облазить хвіст, ви самі в цьому винні.
Ви також значно полегшите свою долю, якщо перестанете дивитися московське кіно і говорити москвинською мовою.

Автор: Сергій Піддубний

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"