ban2

Скриті санкції для Росії!!!!

Огляд дій санкцій ЕС і США.
«Зовнішні ринки де-факто уже закриті для Росії, ні до 3-х місяців, ні до 30-ти днів, реально фінансуватися нема можливості»- заявив президент «Сбербанка» Россії Герман Греф.
де-юре санкції погіршують положення, але де-факто-нічого нового не добавляють, крім того, що ситуація значно гірша, ніж в тих санкціях прописана .Санкції погіршують усю валютну позицію всієї банківської системи, всіх російських підприємств і уже є великі проблеми з валютною ліквідністю.
Російські банки шукають різні варіанти валютного фондування, поскільки у всіх уже є валютні зобов,язання, а нових кредитів західні банки не дають, так як сумніваються в можливості їх повернення.
Євросоюз також обмежив доступ до ринку капіталу ЄС російським компаніям і корпораціям.Інвестори також відмовляються кредитувати навіть на термін 30 днів,купувати і торгувати російськими облігаціями, бо ризик в цих операціях надто великий і негативно предсказуємий.
Російські компанії стали перед лицем серйозної кредитної кризи. Без доступу до ринків світового капіталу, вони будуть не в змозі здійснювати рефінансування одночасно з погашенням старих боргів міжнародним інвесторам.По даним Центробанка РФ, російські банки і корпорації повинні виплатити до кінця 2015р. 134 млрд. доларів, тільки в грудні цього року-32 млрд. доларів.
Як результат впровадження і дії санкцій чекаємо збільшення дефіциту валюти, отже збільшення його ціни і знецінення російського рубля.

АВТОР: Марія Шинкарик

1 коментар

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"