ban2

Людина року

Вчора ми були на нагородженні премії "Людина року". Ми -  це команда волонтера Наташі Вінник.
Вечір був довгим, багато чого можна приємного написати: маса позитивних вражень. Чого тільки варте нагородження президента Литви, Даля Грибаускайте!!! Але... На мою думку, ВЕЛИКА та ГОЛОВНА Людина України 2014 року це ЗАХИСНИК.
До початку офіційного нагородження ми дивилися фотографії волонтерів. Дуже приємно було бачити фотографію волонтера Наташі Вінник. Так файно бачити на фотках нашого рідного волонтера. Людей було багато, кожний намагався переглянути фотки. Але тут вистроївся живий коридор, коридор з людей. Всі переглядалися з подивом, хто буде проходити. Тут по бокам вистроїлися дітки з квітами.
І тут заходять вони, наші люби захисники - їх не багато, але вони НАШІ ЗПХИСНИКИ!!!
Відчуття були неймовірні. В одного був шрам в голові від пулі, в одного не було ока, інший шкутильгав - всі були після поранення. Наші рідні ЗАХИСНИКИ, надія тільки на вас - це ви захистили нас від руцкого світу!!! Але у всіх була інша єдина риса: в очах було видно віра, що ми переможемо, в очах не було ні страху, ні жаллю, а впевненість в НАС, в народ Україну! Вони були прикладом всім нам. Нам, які кричимо що всьо пропало, що всьо погано. Якщо їм не погано, якщо в них НЕ всьо пропало, то ми НІКОЛИ не повині задавтися. НІКОЛИ.
Кожна мурашка в тілі пробігла, кожна клітинка організму гордилася нашими захисниками. Так хотілося їм сказати просте слово - дякую нашим героям. І ми сказали. Але це просто слово повинно мати ДЛЯ всіх глибинний сенс.
Якщо ви реально хочете подякувати бійцям:
* не панікуйте
* не падайте в розпач
* не психуйте
* беріть себе в руки
* допомагайте СЬОГОДНІ армії, бо завтра ВИ можете і не мати таку можливість. І допомагати можна не тільки грошима!!!!
Ось це буде РЕАЛЬНА наше дякую!!!!

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"