ban2

Кіборг. ІГОР ГЕРАСИМЕНКО

майор, командир батальйону 95-ї окремої аеромобільної бригади.

26 травня 2014 року під час атаки на блокпост підрозділом під керівництвом Ігоря були знешкодженні сепаратисти та їхня автомобільна техніка. Завдяки його професіоналізму, рішучості й особистій мужності підрозділам батальйонно-тактичної групи вдалося у найкоротший термін і без втрат особового складу та техніки захопити й в подальшому утримувати оперативно важливий пункт — висоту гора Карачун (167,6 м), тим самим взяти під контроль імовірні напрямки можливих наступальних дій сепаратистів поблизу Слов’янська.
27 липня 2014 року завдяки вмілому керівництву підрозділом в умовах інтенсивного вогню противника було знищено декілька вогневих позицій сепаратистів і встановлено контроль поблизу населених пунктів Степанівка та Петровське Донецької області, що в подальшому призвело до зриву спроб атак бойовиків. 29 липня 2014 року штурмовою групою під керівництвом офіцера була взята під контроль і утримувалась стратегічно важлива точка — курган Савур-могила.
За час проведення антитерористичної операції майор був двічі поранений, але завдяки особистій силі волі та вірності військовій присязі залишався на чолі підрозділу й виконував поставлені бойові завдання.
Указом Президента України від 12.02.2015 No 71/2015 «Про присвоєння Герасименку І.Л. звання Герой України» за виняткову особисту мужність і героїзм, виявлені під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України присвоєно звання Герой України з врученням ордена «Золота Зірка».

Джерело: https://www.facebook.com/cyborgs2015?fref=nf&__mref=message_bubble

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"