ban2

ДАЙДЖЕСТ ФАЙНИХ НОВИН - ДОСЯГНЕННЯ УКРАЇНЦІВ: ЩО ЗМІНИЛОСЯ НА КРАЩЕ . Випуск 23/16

collage

Нам випав жереб — жити в епоху змін. Судячи з усього, змін до кращого. Україна та українці, безперечно, змінилися на краще. На політичній арені з’являється нове покоління українців, які сповідують європейські цінності й розуміють, що феодально-олігархічний режим, наявний у державі, є абсурдом, нонсенсом для європейської країни, в якій назрівають невблаганні зміни. 

Україна поступово займає своє властиве місце в політико-економічному просторі. Звичайно, не так динамічно, як би того хотілося, але таки займає. Щоразу більше людей у суспільстві керується такими природними поняттями, як доцільність, потрібність, корисність. Ідеології, на щастя, перестають домінувати. Навіть якщо наші здобутки не є ще відверто позитивними, вони роблять нас кращими і сильнішими. Вони роблять націю неповторною. До вашої уваги чергова порція позитиву.

Взагалі українці дуже талановиті, і коли йдеться про те, щоб надолужити 50 років розвитку якоїсь побутової ділянки — вони не йдуть поступово, крок за кроком, а відразу опановують усе найновіше та найсучасніше.

Україна обійшла Росію: Forbes опублікував рейтинг кращих країн для бізнесу

1У 2016 році в рейтингу країн, найпридатніших для ведення бізнесу, Україна посіла 74-те місце зі 139-ти можливих, випередивши Росію на п'ять позицій.
Про це повідомляє Forbes
Детальніше тут http://ukr.obozrevatel.com/finance/economy/68954-ukraina-obijshla-rosiyu-forbes-opublikuvav-rejting-kraschih-krain-dlya-biznesu.htm 

“УКРОБОРОНПРОМ” виконав державне оборонне замовлення 2016 на 100%

 
Підприємства-учасники Державного концерну “Укроборонпром” на 100% виконали державне оборонне замовлення 2016 року. У відповідь на всі закиди про неозброєність українського війська новою та сучасною технікою повідомляємо, що саме за ДОЗом Концерн постачає нову, виготовлену з нуля, та модернізовану техніку до ЗСУ….
 
Більше читати тут  http://ukroboronprom.com.ua/uk/media/ukroboronprom-vykonav-derzhavne-oboronne-zamovlennya-2016-na-100.html 

Українські виробники закінчують виготовлення останньої партії піввагонів із понад тисячного замовлення Укрзалізниці на 2016 рік

Три вітчизняні виробники повністю виконали свої договірні зобов’язання – загалом поставили 650 піввагонів. Так, ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» виготовив 350 піввагонів, ПАТ «Дніпровагонмаш» – 250 та ТДВ «Попаснянський вагоноремонтний завод» – 50 піввагонів.
2

Також свої зобов’язання з побудови 70 піввагонів виконала філія ПАТ «Укрзалізниця» Стрийський вагоноремонтний завод, кипить робота на двох інших заводах-філіях, які закінчують малярні роботи. На кінець року загальна кількість піввагонів від Панютинського вагоноремонтного заводу складе 200 одиниць, а від Дарницького вагоноремонтного заводу – 100….
Більше читати тут http://www.uz.gov.ua/press_center/up_to_date_topic/page-2/442313/ 

Літаки для ВПС Анголи ремонтуватимуть в Білій Церкві

 
Більше місяця знадобилось керівництву КП «Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс» та ТОВ «Авіамір», аби забезпечити вдалий приліт літака Іл-76, що експлуатується Республікою Ангола, в м. Біла Церква. Тут він проходитиме технічне обслуговування з продовження льотного ресурсу, в зв'язку з закінченням терміну льотної придатності….
Більше читати тут http://wartime.org.ua/31696-ltaki-dlya-vps-angoli-remontuvatimut-v-bly-cerkv.html 

Чергова перемога суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН»

Так, черговою перемогою заводу став спуск на воду 22 грудня п’ятого за рахунком несамохідного судна проекту В2000.
3

19 грудня Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) підписав угоду з компанією «НІБУЛОН» про виділення 71 млн євро.

Це вперше за 25 років незалежності України ЄІБ, без гарантій з боку держави чи банків, а тільки під фінансові зобов’язання компанії «НІБУЛОН», надає кошти безпосередньо українській компанії, що є свідченням стабільного фінансового стану нашого підприємства….
Більше читати тут  http://www.nibulon.com/news/novini-kompanii/chergova-peremoga-sudnobudivno-sudnoremontnogo-zavodu-nibulon.html 

ЗАЗ почав виробництво нової моделі

4        Ціна ZAZ Vida Cargo становить 277,5 тисяч гривень.

Запорізький автомобільний завод розширив модельний ряд ZAZ Vida, запустивши в серійне виробництво нову версію - комерційний фургон Cargo. Про це повідомляє Автоцентр….
Більше читати тут http://ua.korrespondent.net/business/auto/3793020-zaz-pochav-vyrobnytstvo-novoi-modeli 

Українців здивували новим громадським транспортом (ВІДЕО).

Їздити стане набагато комфортніше. Новий громадський транспорт – дуобус – з’явився в Рівному, який об’єднує в собі можливості автобуса і тролейбуса, повідомляє Корупція. Інфо…

Більше читати тут http://www.rezonans.pp.ua/?p=50792 

Українські міста отримують новенький транспорт

Напередодні Нового Року завершуються поставки законтрактованих тролейбусів в цілий ряд українських міст. Так, вперше за багато років оновили рухомий склад в Кропивницькому. Місто отримало 5 новеньких тролейбусів ЮМЗ Дніпро Т103, а вже найближчим часом сюди буде поставлено ще 15 таких машин.

5

Як повідомляє AUTO-Consulting, чергова партія з 5 новеньких тролейбусів Богдан Т701.17 вирушила і в Одесу. Місто додатково закупило 5 тролейбусів після успішної поставки таких машин в середині року. Тролейбуси були випущені на ДП «Автоскладальний завод № 1» АТ «АК Богдан Моторс» у Луцьку….
Більше читати тут http://www.autoconsulting.com.ua/article.php?sid=37872 

На Миколаївщині ввели в експлуатацію вітропарк потужністю 8 МВт

6

В селі Дмитрівка Очаківського району Миколаївської області ввели в експлуатацію вітропарк "Причорноморський" потужністю 8 МВт.

Шоста черга Очаківської ВЕС складається з двох вітротурбін одиничною потужністю 2,5 МВт і однієї - 3 МВт, передають НикВести….
Більше читати тут http://ecotown.com.ua/news/Na-Mykolayivshchyni-vvely-v-ekspluatatsiyu-vitropark-potuzhnistyu-8-MVt/ 

На Миколаївщині завершено будівництво сонячної електростанції

https://www.youtube.com/watch?v=BfvvBpZncP4
Завершена перша черга 3,5 МВт Фотогальванічна електростанція ТОВ «Санлайт Енерджі» на території Вітовського району, Миколаївської області.

Про це повідомляє на своїй сторінці у Facebook енергетична компанія Helios Strategia
Читати тут https://www.facebook.com/heliosstrategia/  

Комбінована дорожня машина на базі нового самоскиду «КрАЗ».

Комбінований дорожній автомобіль на базі самоскидів КрАЗ-6511С4, КрАЗ-65055, КрАЗ‑65032 призначений для перевезення сипучих і навалочних вантажів, а також видалення з проїжджої частини автодоріг снігу, нанесення на дорожнє покриття хімічного складу твердого або рідкого виду, який перешкоджає обмерзанню і створенню снігового накату.

7          У рамках виграного в серпні тендера поставлено місту Кременчук.
Більше читати тут :
http://www.autokraz.com.ua/index.php/uk/produktsiya/automobile/civil/spec/item/1363-kraz-65055dm  

ЛОДА повідомила про відновлення роботи Жидачівського ЦПК

На Жидачівському целюлозно-паперовому комбінаті відновлюють виробництво. Вперше за два роки, з часу зупинки заводу, працівники почали отримувати зарплату….

8                 Більше читати тут:
http://zaxid.net/news/showNews.do?zhidachivskiy_tselyulozniy_kombinat_vidnovlyuye_robotu_pislya_dvorichnogo_prostoyu&objectId=1413508  

Українка Монзуль увійшла у топ-3 найкращих жінок-арбітрів світу

Перша жінка-арбітр в України Катерина Монзуль посіла друге місце в рейтингу жінок-арбітрів за версією IFFHS, передає УНН.

9

Українка набрала 53 бали в рейтингу, поступившись арбітру з Угорщину Каталіні Кулшар, яка набрала 58 балів.
Більше читати тут https://day.kyiv.ua/uk/news/261216-ukrayinka-monzul-uviyshla-u-top-3-naykrashchyh-zhinok-arbitriv-svitu 

Нокаут українського боксера Ломаченка визнали одним із кращих 2016 року

Нокаут, в який український боксер Василь Ломаченко відправив пуерторіканця Романа Мартінеса, визнаний одним із кращих в році, що минає. Лауреатів у номінації "Найкращий нокаут року" назвав американський телеканал ESPN.

10

Як відомо, 11 червня Ломаченко в США нокаутував Марітнеса у 5-у раунді. Суперник українця не зміг відійти від потужного удару в голову і навіть не спробував встати з рингу. ...

Після цього, 27 листопада, український боксер захистив чемпіонський титул, достроково перемігши у Лас-Вегасі Ніколаса Волтерса з Ямайки. Суперник на 8-й раунд не вийшов...
Більше читати тут https://day.kyiv.ua/uk/news/291216-nokaut-ukrayinskogo-boksera-lomachenka-vyznaly-odnym-iz-krashchyh-2016-roku 

 Ми живемо у файній країні! Нам є чим пишатися. Наша нація патріотична, добра але незламна. Все буде добре. І навіть вчорашні помилки завтра підуть нам на користь. Шануймося!

1 коментар

  • Марічка П'ятниця, 06 січня 2017, 09:48 Посилання на коментар

    Все так, але щось не щастить нам з керівництвом країни.. Чи то їх в Раді інфікують якимось вірусом? То якщо це так, може, там дезінфекцію провести? Генеральну!!!

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"