ban2

Україна та ОАЕ підписали угоду про співпрацю у сфері авіабудування

Державне підприємство"Антонов" і Maximus Air LLC (ОАЭ) підписали меморандум про взаєморозуміння, який підтверджує наміри сторін розвивати взаємовигідне співробітництво, зокрема, у сфері авіабудування

Про це повідомляє прес-служба підприємства "Антонов", передає Еспресо.TV.

"Розвиток отримає існуюча взаємодія з супроводу в експлуатації транспортного літака Ан-124-100 "Руслан" авіакомпанії "Максимус", - повідомили у прес-службі.

Також столрони домовились про створення спільної бази технічного обслуговування літаків "Ан" і надання послуг із забезпечення повітряних перевезень великогабаритних і нестандартних вантажів.

Крім того, Maximus Air LLC підтвердила зацікавленість у придбанні транспортних літаків Ан-178 у цивільному у варіанті. "Відповідні дії в цьому напрямку сторони зроблять у березні-квітні цього року", - зазначили в компанії "Антонов".

Компанії також домовилися об'єднати зусилля в просуванні літаків "Ан" на ринок ОАЕ, країн Близького Сходу та Північної Африки.

Довідка: "Air ТОВ Максимус" є найбільшою авіакомпанією вантажних перевезень в ОАЕ, яка спеціалізується на мокрjve лізингe літаків і перевезенні нестандартних вантажів в країни близького Сходу, Європи, Африки та Азії. Парк авіаперевізника налічує вісім літаків, включаючи один Ан-124-100 "Руслан", два Іл-76, п'ять А300-600RP2F.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"