ban2

Путін схвалив знижку на газ для України на три місяці

Президент Росії Володимир Путін підтримав пропозицію про продовження на другий квартал пільгової ціни поставок газу на Україну

Про це повідомляє російське агентство "ТАСС", передає Еспресо.TV.

На зустрічі з президентом прем'єр-міністр РФ Дмитро Медвєдєв зазначив, що уряд вважає за потрібне задовольнити відповідне прохання української сторони і "Газпрому" при тому, що всі умови Києвом будуть дотримуватися неухильно, "включаючи і повернення тих боргів, які на цей момент накопичені".

"Давайте так і зробимо", - погодився Путін.

Президент Росії заявив, що з питання про ціну на газ для України через три місяці можуть бути прийняті додаткові рішення. На зустрічі з Медвєдєвим він зазначив, що ціна на газ так чи інакше пов'язана з цінами на нафту, а ситуація на світових ринках по нафті досить волотильна.

"Виходячи з цього, нам потрібно буде через три місяці подивитися, що відбувається в цій галузі і після цього ухвалити додаткові рішення", - сказав Путін.

Нагадаємо, раніше "Нафтогаз" офіційно попросив "Газпром" розглянути можливість продовження дії "зимового пакета" для України. У відповідь на це глава "Газпрому" заявив, що звернувся до російського уряду з проханням про знижку на газ для України. Міністр енергетики Росії Олександр Новак заявив, що уряд Росії у найкоротші терміни підготує доручення про можливість надання Україні знижки в ціні російського газу.

З 1 квітня закінчується термін дії "зимового газового пакету", який уклали Україна, Росія та ЄС. Детальніше про нього читайте в матеріалі Чому "Газпром" "скасовує" знижку на газ для України.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"