ban2

Бу-га-га. КРИМСЬКУ вату розвели як лохів.

 

Дуже прошу НЕ ведіться на результати опитувань в Криму, щодо угоди!!!! Фактичного опитування НЕ було, цифри намальованні були ДАВНО. Ніхто не взмозі за ПІВДНЯ провести опитування на ОДНІЙ ВУЛИЦІ!!! а це цілий КРИМ!!! Опитування НЕ БУЛО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! я ще здивувався чому не 148%...
Для чого це опитування:
* щоб показати укр. вишиваті що Крим не хоче в Україну! ЦЕ БРЕХНЯ.
* щоб спортити настрій патріотам в Криму (хоч реальні патріоти, розуміють, що це просто фарс, безкоштовний)
* щоб ЛЕГАЛІЗУВАТИ та ОПРАВДАТИ перед ватою в Криму, чому будуть сидіти без світла. Типу самі ж захотіли - а не ми, окупанти. Це ж ви проголосували то і ваша відповідальність. Сидіть без тепла, світла (а в когось і води навіть не має) й далі. Терпіть терпили та лохи. Окупанти розвели лохів як котят. А головне, в окупантів розвязані руки щодо забезпечення Кримом світлом.

А через 4 місяці проведуть нове опитування чи якісь інший маркетинговий прийом зроблять, щоб знову оправдати свою окупантську присутність. Ал чи можна буде ВЕСЬ час та ВСІМ брехати?


PS. Ви не уявляєте як в Криму казиться вата, що Україні дали знижку. Да не просто знижку, а тепер газ коштуватиме $178,7 за тис. кубометрів. НЕ 450 доларів, як було при БРАТНІЙ росії, а менше ніж 200 доларів. Вони на форумах ікрой метять. ПРОРВЕМОСЯ!!!

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"