ban2

Таймс-Сквер засвітилась велетенським написом про Україну без Леніна (ФОТОФАКТ)

У Нью-Йорку, в одному з найпопулярніших серед туристів з усього світу місць - на Таймс-Сквер, - з'явився напис "Ukraine tries adapting to life without Lenin" - "Україна намагається адаптуватись до життя без Леніна"

Це - світлова інсталяція від місцевого митця Вальдемарта Клюзка.

Всі фото зі сторінки митця у Фейсбуці, пише VIDIA.

Що хотів показати цією акцією митець, він розповів у коментарі:

"Щоб запустити цю стрічку, потрібно було прожити 2014-ий і половину 2015-го року. Я був свідком як у Києві падав ідол, а потім цю акцію підхопили інші міста. Україна змінюється для багатьох в свідомості і в фізичних аспектах. Довго не було діла до комуністичної клоунади і ми всі звикли, що совкові символи живуть серед нас, а комуністи роблять собі піар, лобіюють свою потрібність і важливість, розказуючи про «єдиний савєцкий народ", - вважає Вальдемарт Клюзко.

Митець каже - для американців і для всіх гостей Нью-Йорка ця інформація - це меседж про те, що Україна оновлюється і їй час попрощатись з СРСР, хоч вже пізно, та час прийшов. "Ми вже не є місцем, що лишилось після розпаду «совка», - ми самостійні і можемо вирішувати самі за себе", - додає він.

Місцем для своєї мистецької акції він обрав Таймс-сквер, адже вважає - це справжній постійно діючий Майдан, де вдень і вночі - тисячі людей. "Тут різні люди з відкритими очима, готовими все побачити", - каже Вальдемарт Клюзко.

Раніше Ключко заклеїв вікна чотириповерхового будинку на Манхеттені сигнальною червоно-білою стрічкою, попереджаючи таким чином про надзвичайну ситуацію на сході України.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"