ban2

Джамала зустрілася з українською молоддю Швеції

Українці підтримують один одного по всьому світу, залишаються відкритими до діалогу і завжди радими поспілкуватися з однодумцями.

Наприклад, лише вчора відбулася зустріч між українською співачкою Джамалою, яка приїхала до Стокгольма виступати на міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення», та українською молоддю. Захід спільно організували ГО Українська молодь Швеції та Союз Українок Скандинавії.

«З Джамалою було не важко домовитись, але у неї дуже щільний графік і через це ми отримали остаточне підтвердження лише за декілька днів до івенту», – розповідають організатори про підготовку заходу.

Загалом, на зустрічі були присутні приблизно 110-120 людей, а також преса та команда Джамали. Розмовляли українці на різні теми, Джамала розповідала про своє дитинство, про свою родину, про те як вони переїхали назад в Крим, про свій джазовий досвід у вісімнадцятирічному віці.

«На жаль, не всі охочі змогли потрапити, бо маленький театр не міг би вмістити більше. Оскільки це – маленький підвальний театр в хіпстерському стилі, то аудиторія від сцени була фактично в одному метрі. Атмосфера була дуже доброзичливою (за словами деяких журналістів). Багато дітей просто вибігали на сцену і дарували Джамалі подарунки посеред розмови», – діляться представники Української молоді Швеції спогадами про захід.

На сторінці заходу в соціальній мережі Facebook вдячні відвідувачі написали багато повідомлень зі словами подяки. Задоволеною зустріччю залишилася і сама співачка, яка написала про це у соцмережі та додала кілька фотографій з заходу.

Варто зазначити, що громадська організація Українська молодь Швеції була заснована у листопаді 2013 року. Під час Майдану українці влаштовували демонстрації, виходили на протести, так як хотіли привернути більше уваги до подій в Україні та змусити ЄС діяти.

Кількість івентів організації вражає: це і покази фільмів, організація флеш-мобів, допомога українцям у Швеції, благодійна та гуманітарна допомога Україні, організаційна та інформаційна підтримка концертів, тощо.

«Також ми моніторимо шведський медіапростір та реагуємо на різну російську пропаганду, як наприклад з фільмом «Маски Революції», який хотіли показувати на шведському каналі SVT. Тоді ми долучилися до створення спільного листа-протесту від всіх українських організацій», – розповідають в організації.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"