ban2

Чергову партію книг "Бібліотечки для Донбасу" передали до Маріуполя

Чергову партію книг "Бібліотечки для Донбасу" передали до Маріуполя  
КИЇВ. 10 жовтня. УНН. Триває акція із збору книжок та передача їх захисникам та мешканцям Сходу, яку започаткував Держкомтелерадіо. Про це УНН повідомили у прес-службі відомства.
Понад 50 українських видавництв надали свої книжки для подальшої передачі для мешканців Донбасу, у військові шпиталі та місця проживання вимушених переселенців. Як повідомив директор ПАТ «ДАК «Укрвидавполіграфія» Василь Продан, було зібрано кілька тисяч книжок – дитяча, художня література, навчальні та науково-популярні видання. Книги не залежуються на складах, при першій нагоді їх відправляють на Схід.
Чергову партію книг повезла до Маріуполя Уповноважений президента з мирного врегулювання на Сході Ірина Геращенко. Вона передала «мудрі подарунки» Маріупольському загону морської охорони, герої-прикордонники якого охороняють місто з моря; маріупольській міській лікарні, де розташовано тепер військовий госпіталь; та в компактний пункт розселення переселенців з Донбасу. В ньому мешкає зараз майже 150 переселенців, з них 40 дітей віком до 15 років.
Також книги отримали бійці Українського війська, які обороняють місто від російсько-терористичних угруповань. Солдатам розвезли книжки прямо в бліндажі. Зараз, поки діє режим припинення вогню, вони мають можливість читати.
Всі, хто отримав книги, дякували і видавцям, і ініціаторам акції. Особливо раділи подарункам діти. Вони поділили між собою книжки, враховуючи вік та вподобання.
Наступний пункт, куди відправиться черговий комплект «Бібліотечки» - Запорізький госпіталь та мобільний польовий госпіталь 61.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"