ban2

Гуманітарна допомога Німеччини дозволить побудувати 4 тис. місць тимчасового проживання для переселенців - В. Гройсман

КИЇВ. 13 жовтня. УНН. Гуманітарна допомога, надана Україні Урядом Федеративної Республіки Німеччина, дозволить українській державі вирішувати проблемі внутрішньо переміщених осіб більш ефективно. Про це розповів віце-прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з міністром економічного співробітництва і розвитку ФРН Гердом Мюллером, повідомили УНН у прес-службі КМУ.

Зустріч відбулася за результатами надання Україні гуманітарної допомоги і матеріалів для відбудови на загальну суму 10 мільйонів євро.

“Допомога і підтримка наших партнерів в Європейському Союзі і в усьому цивілізованому світі є надзвичайно важливою для України. Ще зовсім недавно, в серпні цього року, під час зустрічі Президента України Петра Порошенка та Федерального канцлера Німеччини Ангели Меркель відбулась домовленість про підтримку тих людей, які сьогодні опинилися під тиском і агресією в східних частинах України. Наше завдання, як двох урядів, було реалізувати ці домовленості. Сьогодні ми є свідками того, за який термін від слів нам вдалось перейти до конкретних справ”, — сказав В.Гройсман.

Нагадаємо, 745 тонн гуманітарного вантажу загальною вартістю 7 мільйонів євро прибули на 112 вантажівках із Німеччини. До цього вантажу належать пересувні житлові будиночки, кухні, пральні машини, будівельні матеріали для відновлення зруйнованих будівель, генератори, цистерни для води та дизельного пального, обігрівальні прилади, а також ковдри, одяг, ліжка, медичні матеріали та предмети гігієни та ін.

Ще майже на 3 мільйони євро будуть придбані й інші товари в Україні. Допомога надійде передусім людям на Сході України, перш за все — у Харкові, Дніпропетровську, Маріуполі, Запоріжжі та Слов’янську.

“Гуманітарна Допомога Німеччини дозволить нам для людей, які залишилися без даху над головою, побудувати 4 тисячі місць тимчасового проживання в трьох містах: Запоріжжі, Харкові та Дніпропетровську. Муніципалітети цих міст готові співпрацювати. Всі необхідні для будівництва землі вже виділено, вирішується питання інфраструктури. Перші будиночки вже починають будуватися”, — повідомив В.Гройсман.

За його інформацією, ці будиночки залишатимуться під управлінням Державної служби з надзвичайних ситуацій і зможуть використовуватися у майбутньому для розгортання у місцях стихійних лих або інших надзвичайних ситуацій. Передбачається, що люди у будиночках житимуть не більше місяця — до того, часу, поки відповідні служби не допоможуть їм знайти постійне житло і роботу.

“Людям, які напередодні зими змушені були покинути власні домівки, конче необхідно допомогти, дати надію на майбутнє. Ми поставили перед собою таке завдання і за вашою згодою намагаємося виконати його якомога швидше. Ми віримо в Україну, в її потенціал і готові співпрацювати й надалі”, — зазначив у свою чергу Герд Мюллер.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"