ban2

Стартує перша акція унікального благодійного проекту "Коло Добра"

13 грудня 2016 року стартує перша акція унікального благодійного соціально-мистецького проекту "Коло Добра"
Про це повідомляє Еспресо.TV.

Благодійний фонд "Україна Інкоґніта" (Президент – Анатолій Матвієнко), за підтримки Івано-Франківської ОДА, Долинської РДА, мецента та засновника видавництва "Мантикора"Віктора Вінтоняка, Благодійного фонду Олександра Шевченка"Новий Івано-Франківськ", дитячого спортивно-оздоровчого табору "Артек-Буковель" та за сприяння генерального директора Національного заповідника "Софія Київська" - Нелі Куковальської презентують благодійний соціально-мистецький проект "Коло Добра".

13 грудня 2016 року стартує перша акція унікального благодійного соціально-мистецького проекту "КОЛО ДОБРА". В цей день в м. Київ метриукраїнського живопису – Матвій Вайсберг, Владислав Шерешевський, Борис Фірцак та Леонід Бернат спільно з тими учнями РХДСШ ім. Т. Шевченка, які потребують соціальної підтримки, в своїх майстерняхстворять витвори мистецтва. В ці ж дати в Івано-Франківській, Львівській та сусідніх областях відбудеться спільне написання робіт відомими художниками на місцях з соціально-незахищенимидітьми.

"Кожен художник радо відгукнувся на нашу ініціативу, долучився до кола добра, розширивши його географію. Створені картини – це не просто робота художника-вчителя та художника-учня, це – картини, які можна об'єднати під спільною назвою "КРАЇНА ДИВ", так як всі вони будуть наповнені духом Різдва та Добра", - сказав меценат Віктор Вінтоняк.

Поштовхом до Всеукраїнської хвилі мистецьких акцій став традиційний Різдвяний Гошівський пленер, який цього року набирає міжнародного статусу та відбуватиметься 15-20 грудня за участі митців з Польщі, Словаччини та України. Особливістю цьогорічного пленеру стане залучення дітей з пошкодженої від обстрілів Новодружеської дитячої школи мистецтв (Лисичанський район, Луганська область). Куратором пленеру стала учасниця пленеру З Польщі, м. Вроцлав, Катажина БОБ'ЄЦ -митець, молода та амбітна польська художниця, яка проводить численні креативні та імпровізаційні воркшопи, працює в жанрі перформансу та графічного живопису, багато працює з дітьми та вірить у позитивний вплив мистецтва на дитячі серця.

Кошти від продажу всіх спільно написаних картин підуть на потреби Дитячого паліативного центру.

Всі діти-учасники проекту "КОЛО ДОБРА" будуть відзначені подарунками, а 17 лютого Конкурсною комісією буде відібрано 5 призових робіт, автори яких безкоштовно проведуть тиждень літніх канікул в Карпатах, в дитячому спортивно-оздоровчому таборі "Артек-Буковель", за підтримки Благодійного Фонду Олександра Шевченка "Новий Івано-Франківськ".

"Ми сподіваємось, що цей проект стане ниткою Аріадни в житті дітей-учасників", – розповідає засновник проекту Анатолій Матвієнко.

"Наш Благодійний Фонд "Новий Івано-Франківськ" завжди дуже легко і швидко йде на співпрацю і підтримку таких проектів. І в цьому випадку ми також не могли лишитися осторонь, адже щороку в таборі Артек-Буковель за підтримки Фонду відпочиває кілька тисяч дітей, які потребують соціальної підтримки, в тому числі дітей з ДЦП, дітей-аутистів, дітей-інвалідів.Особливе місце займають програми для бійців АТО та їхніх родин. Лише нещодавно в Буковелі тиждень відпочивала група з 50 дітей з Попасної. Це діти які довго жили і навчалися в підвалах, ховаючись від бомбардувань російсько-терористичних військ.Ми вважаємо своїм громадянським та християнським обов’язком таким чином допомагати людям, особливо дітям, які найбільше цього потребують", - сказав Олександр Шевченко.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"