ban2

Tw: українці Мілану під час зустрічі із П.Порошенком заспівали гімн

Tw: українці Мілану під час зустрічі із П.Порошенком заспівали гімн
КИЇВ. 16 жовня. УНН. Візит до Мілану президент почав із зустрічі з українською громадою. Про це на своєму мікроблозі у Twitter написав речник Глави держави Святослав Цеголко, передає УНН.
“Візит до Мілану президент почав із зустрічі з українською громадою...Українці Мілану співають гімн”, — написав С.Цеголко.
Нагадаємо, Петро Порошенко прибув до Мілана.
“Петро Порошенко прибув до Мілана. В рамках робочого візиту Президента до Італії запланована низка зустрічей”, — йдеться у повідомленні.
Зазначимо, сьогодні, 16 жовтня, в Мілані стартував саміт АСЕМ під час якого запланована зустріч Президента України Петра Порошенка з російським колегою Володимиром Путіним.
Напередодні під час телефонної розмови Порошенко та Путін узгодили порядок денний і формат зустрічі.
Планується обговорити широке коло питань, пов’язаних з Україною, починаючи з газового питання до угоди про припинення вогню.
Довідка УНН: Форум “Азія — Європа” — міжнародна організація, що об’єднує країни Східної Азії та Європи. В АСЕМ входить 51 країна, на які припадає 2/3 світової торгівлі і близько 60% світового валового продукту, і 2 міжнародних організації (Європейська комісія та секретаріат АСЕАН).

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"