ban2

Президент вручив Зірку Героя України та ордени Б.Хмельницького полковнику І.Гордійчуку

КИЇВ. 8 листопада. УНН. Президент України Петро Порошенко відвідав у Головному військовому госпіталі полковника Ігоря Гордійчука та вручив йому державні нагороди – Золоту Зірку Героя України та ордени Богдана Хмельницького II та III ступенів. Про це УНН повідомили у прес-службі Глави держави.

"Від імені всього українського народу дякую вам за ті подвиги, які Ви зробили для захисту незалежності нашої держави, за мужність і відвагу, яку Ви продемонстрували, захищаючи Україну. Вами гордиться вся Україна. На Вашому прикладі будуть виховуватись покоління українських воїнів", - сказав Президент, звертаючись до Героя.

Разом з Главою держави полковника Гордійчука навідали міністр оборони генерал-полковник Степан Полторак та начальник Генерального штабу генерал-лейтенант Віктор Муженко.

Під час зустрічі Петро Порошенко відзначив особливу мужність і звитягу, яку проявив полковник Ігор Гордійчук під час боїв за Савур-могилу.

За повідомленням, полковник Збройних сил України, офіцер Головного командного центру Генерального штабу Ігор Гордійчук очолював загін спецназу під час виконання завдань в тилу противника, одним з перших взяв вершину Савур-могили. Протягом 12 діб у серпні розвідники Гордійчука утримували контроль над Савур-могилою, відбиваючи нічні штурми бойовиків. Полковник був неодноразово контужений, але позицій не покинув.

"Ігор Гордійчук останнім залишив висоту та рейдовими діями по тилах противника вивів особовий склад з-під вогню. У ході стримування атак терористів отримав тяжке поранення голови та 30 серпня без свідомості був доставлений до лікарні Дніпропетровська. Переніс кілька операцій", - йдеться у повідомлені.

21 жовтня Указом Президента полковнику Гордійчуку присвоєно Звання Герой України з врученням ордена "Золота Зірка" за виняткову мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі. У вересні полковник також був нагороджений Орденом Богдана Хмельницького II та III ступенів.

Зазначимо, що наразі, за словами медиків, у офіцера спостерігається позитивна динаміка, стан його задовільний, але він все ще слабкий. Тому Петро Порошенко доручив інформувати його особисто про стан І.Гордійчука.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"