ban2

"Шевченко мобілізує": У День народження Кобзаря відомі українці читатимуть його твори в прямому ефірі

Міністерство культури ініціює радіомарафон, під час якого цілодобово читатимуть вірші Тараса Шевченка

Радіомарафон "Шевченко мобілізує" стартує в день народження поета - 9 березня. З 6:00 до 24:00 твори Шевченка читатимуть урядовці, політики, діячі науки, культури, волонтери, представники громадськості, командири та бійці підрозділів Збройних Сил України, Національної Гвардії України, Державної прикордонної служби, МВС, які забезпечують виконання завдань з відновлення територіальної цілісності України в зоні АТО, повідомили Еспресо.TV у прес-службі Мінкультури.

Офіційним постером радіомарафону "Шевченко мобілізує" стало зображення Тараса Шевченка у сучасному військовому екіпіруванні учасника АТО. Автором зображення є художник Вадим Печуркін. "Цей плакатний портрет Шевченка має мобілізуючий, пропагандистський характер, що відповідає меті радіо марафону – підтримати бойовий дух захисників України словами Шевченкових творів, консолідувати українців у боротьбі проти зовнішньої агресії", - прокоментував автор постеру.

Орієнтовна кількість учасників радіо марафону - 360 осіб; кожному з яких надається 2 хвилини радіоефіру.

Щогодини у програмі радіомарафону будуть транслюватися архівні записи читання творів Шевченка за участі видатних українців, а також пісні на слова Шевченка як у класичному виконанні хору ім. Ревуцького і капели "Думка", так і у виконанні рок-гурту "Кому вниз", інших музикантів. Ведучі радіо марафону представлять нариси цікавих фактів з життя поета.

Пряма трансляція радіомарафону здійснюватиметься на каналі "Культура" Національної радіокомпанії України з включеннями на Першому каналі Українського радіо.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"