ban2

У Києві стартував "Забіг миру", який продовжиться в 14 європейських країнах

Учасники забігу мають на меті в такий спосіб підтвердити наміри України захистити мир у безпеку у світі

У столиці стартував "Забіг Миру", учасники якого побувають у 14 європейських країнах. Акцію розпочали близько півсотні маленьких киян віком від 2 до 10 років, повідомляє Укрінформ.

Маленькі учасники пробігли 500 метрів по Хрещатику, а на фінішу отримали солодкі подарунки та призи від Національного олімпійського комітету.

Після малечі до забігу приєдналися майже дві сотні киян, а також політичних і громадських діячів, серед яких міністр молоді і спорту Ігор Жданов, голова Представництва ЄС в Україні Ян Томбінські, народний депутат Микола Томенко та олімпійські чемпіони.

Крім того, на акції присутні представники Національного реєстру рекордів України. За словами його експерта Валентина Щербачова, 12 учасників з України візьмуть участь у забігу через європейські країни.

Якщо вдасться провести акцію в запланованому вигляді, вона претендуватиме на рекорд Гіннеса: "14 країн вони мають пробігти. Це унікальний безперервний біг – 10 кілометрів один біжить, 10 – інший. GPS усе фіксує. Якщо це все витримається, буде абсолютний рекорд, якому ще немає аналогів".

У свою чергу нардеп Томенко підкреслив, що мета "Забігу миру" - не тільки потрапити у книгу рекордів, а показати всьому світові, що Україна прагне миру.

"Це великий проект і його ідея – не тільки в Книгу рекордів Гіннеса потрапити, а й презентувати Україну в європейських столицях… Я підтримав, бо задля перемоги треба, щоб у перемогу робила внесок кожна людина", - сказав він.

За даними організаторів, учасники марафону пробіжать близько 18 000 кілометрів, а його старт символічно розпочався 21 березня, адже саме цього дня рік тому було підписано політичну частину Угоди про асоціацію України з ЄС.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"