ban2

З'явився сервіс, що блокує антиукраїнську пропаганду

Українські розробники запустили сервіс TrolleyBust, який попереджає поширення пропаганди антиукраїнського змісту

Команда волонтерів запустила бета-версію сервісу відстеження інтернет-тролів TrolleyBust.com, що дозволяє блокувати джерела антиукраїнської пропаганди в соцмережах, пише Watcher.

Сервіс TrolleyBust дозволяє виявляти акаунти, з яких надходять антиукраїнські коментарі, для подальшого звернення до адміністрації тієї чи іншої соцмережі зі скаргою і вимогою заблокувати користувача. За даними творців сервісу, блокування акаунта або повідомлення в середньому займає один робочий день.

На момент запуску в базі знаходиться понад 30 млн коментарів від 6 млн користувачів. Крім основних аналітичних інструментів (інформація про користувача, список друзів), сервіс надає ряд вузькоспеціалізованих функцій. Серед них вибірка коментарів конкретного користувача, пошук по його повідомленням і т.д. Все це дозволяє швидко знаходити акаунти інтернет-тролів і ботів, які не публікують власні повідомлення, але активно публікують повідомлення провокаційного характеру з метою нагнітання конфліктної обстановки.

Нагадаємо, раніше харківські розробники випустили додаток, який заміняє слова "укроп", "хунта", "ватник" на стилістично нейтральні

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"