ban2

“Кіборга” з діаспори нагородили за жертовність і любов до України

“Кіборг” Ярослав Білоус, який приїхав на війну добровольцем з Італії, отримав церковну нагороду “За жертовність і любов до України. Про це пише VIDIA із посиланням на “Народне слово“.

43-річний Ярослав Білоус 15 років тому виїхав зі Збаража з родиною до Італії. Батько трьох синів, повернувся в Україну, щоб піти добровольцем у зону АТО. Воював кулеметником у складі 80-ї аеромобільної бригади.

На війні отримав псевдо «Патріот» і був одним із «кіборгів», які Новий рік та Різдво «святкували» у диспетчерській вежі Донецького аеропорту – символі оборони летовища.

Церковну нагороду – медаль “За жертовність і любов до України” засновано з благословення Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета в Українській Православній Церкві Київського Патріархату. Нею нагороджують людей, які проявили активну громадянську позицію, героїзм, самопожертву під час подій Революції Гідності, у захисті Батьківщини на Донбасі та в Криму, а також волонтерів за допомогу Збройним силам, Національній гвардії, добровольчим батальйонам та іншим військовим формуванням України.

Нагадаємо, що кількасот українців, які живуть на півночі Італії, провели у Мілані марш миру в рамках всесвітньої акції «Мир Україні».

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"