ban2

До 9 травня випустили серію патріотичних плакатів, що пов'язує подвиг українців у Другій світовій та в АТО

До Дня пам'яті та примирення та 70-річчя перемоги "Інформаційний спротив" презентував проект "Пам'ятаємо. Пишаємося. Переможемо"

Про це група "Інформаційний спротив" повідомила на своїй офіційній сторінці, передає Еспресо.TV.

В рамках акції в соціальних мережах буде поширюватися серія тематичних постерів із зображеннями героїв-українців часів Другої світової війни і героїв, які сьогодні захищають Україну від російської агресії на Сході, а також допомагають в тилу.

"На створення постерів нас надихнули відеоролики до Дня перемоги, підготовлені групою "Інформаційний спротив" в рамках проекту "Пам'ятаємо. Пишаємося. Переможемо". Ці ролики високо оцінила глядацька аудиторія - вже за перші кілька днів їх подивилися понад 1 млн. інтернет-користувачів, а сьогодні транслюють центральні та регіональні телеканали. Ми впевнені, що такі аналогії і паралелі сьогодні як ніколи потрібні нашій державі - українці повинні пам'ятати і знати людей, чиїми зусиллями була здобута перемога в 1945 році, і завдяки кому ми обов'язково переможемо сьогодні", - наголосили в повідомленні Центру політичного консалтингу, який також брав участь у створенні плакатів.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"