ban2

Увечері 12 травня в Едегемі (Антверпен, Бельгія) у Костьолі Святого Йозефа відбувся молебен за МИР

Увечері 12 травня в Едегемі (Антверпен, Бельгія) у Костьолі Святого Йозефа відбулась дуже актуальна у цей час подія- Молебен за МИР, організований та проведений чудовою організацією, що допомагає Україні вуже більше 20 років - Україна Проект Едегем, на чолі з Панею Ліліаною Де Кооман-Боллартс. Ось частина Молтви до Діви Марії за Україну:
«Нехай прийде спокій, мир, порозуміння та примирення, люди повернуться до своїх домівок або десь у інших місцях країни почнуть вибудовувати своє майбутнє...»
А я сиділа і весь час подумки намолювала... БОГОРОДИЦЕ, Путіна прожени... Допоможи звільнити нашу мученицю Надію...
На цей молебен прийшло досить багато людей і було кілька і наших прекрасних українських жіночок. По закінченню ми дуже затишно посиділи та поспілкувались у найближчому кафе. Ми, українки були до сліз розчулені та зворушені таким ставленням до України! Велика подяка і земний уклін вам- бельгійські волонтери організації Україна Проект Едегем
Це дійсно чудові люди! Сьогодні я ім допомагала у їх ангарі сортувати гуманітарку
Так смішно, їм часом віддають і нові речі. Сьогодні було багато дитячих шкарпеток та колготок, десь 30 коробок.
У кінці дня бачу вони щось завантажують додому брати, питаю в одної для чого- а вона відповідаю- мій чоловік любить це робити... Що? Сидить дивиться телевізор та етикетки відрізає, з етикетками не можна відправляти!
І чоловіки приділі...

Я в них також тепер у волонтерах, якщо щось ще цікаве буде повідомлю

Автор: Галина Ван Ден Брил ( Шульга)

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"