ban2

Київрада виділила 2 млн грн для оздоровлення та відпочинку киян-дітей загиблих учасників АТО

КИЇВ.14 травня. УНН. Сьогодні на пленарному засіданні Київська міська рада внесла зміни до бюджету міста Києва на 2015 рік. При коригуванні бюджету міста додатково передбачили 2 млн грн. для оздоровлення та відпочинку киян-дітей загиблих учасників АТО. Про це УНН повідомили в прес-службі Київради.
"На 2015 рік міською цільовою програмою оздоровлення та відпочинку дітей передбачені кошти у розмірі 25 млн грн. Сюди входить відправлення дітей у табори в Київській області та на море (на вибір батьків). Наразі налічується понад 100 діток, батьки яких загинули в АТО. Саме для останніх і передбачені кошти задля забезпечення пільгової поїздки у табори, де вони зможуть хоча б трошки відпочити”, - сказав голова комісії Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Андрій Странніков.
Як повідомляв УНН, на засіданні 14 травня Київська міська рада підтримала рішення “Про внесення змін до деяких рішень Київради щодо надання допомоги киянам-учасникам антитерористичної операції та сім’ям киян, що загинули під час проведення АТО”. Згідно із рішенням, на закупівлю проїзних квитків у КП “Київський метрополітен” для компенсації проїзду передбачено виділення 3,3 млн грн.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"