ban2

У мережі закликають приєднатися до інтернет-акції на підтримку кримських татар 18 травня

Twitter-шторм на підтримку кримських татар анонсується на 18 травня з 11:00 до 13:00

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на повідомлення в мережі групи "Крим SOS".

Завтра з 11:00 до 13:00 користувачі Twitter зможуть приєднатися до акції солідарності на підтримку кримських татар. "Численні порушення прав людини, переслідування активістів та журналістів за їхню проукраїнську позицію стали жахливою реальністю. Істотних обмежень зазнали і права на свободу слова – 1 квітня майже всі незалежні кримськотатарські ЗМІ були закриті. Цього року окупаційна влада пішла далі й обмежила право на мирні зібрання, заборонивши проводити акцію до річниці депортації кримських татар, яка повинна була відбутися в Сімферополі", – йдеться у повідомленні.

Активісти закликають громадян України висловити підтримку своїм співвітчизникам, зокрема з нагоди річниці депортації кримськотатарського народу. Для підтримки необхідно розмістити твіт з хештегами #SaveCrimeanTatars та #QirimSurgunu.

У Криму російська міська адміністрація Сімферополя офіційно відмовила Меджлісу кримськотатарського народу в проведенні жалобного мітингу, приуроченого до річниці депортації. У Раді міністрів Криму заявили, що мають намір провести заходи з нагоди цієї дати в «новому форматі».

До анексії Криму Росією в річницю депортації в Сімферополі щороку проводили Всекримський жалобний мітинг, в якому брали участь десятки тисяч людей.

У Києві основні заходи в пам'ять про жертв депортації кримськотатарського народу почалися з 14 травня. Акції на підтримку кримських татар пройдуть і в інших містах України, а також у Варшаві, Берліні, Туреччині.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"