ban2

У Конгресі США знову закликають надати зброю Україні

Американський конгресмен Білл Паскрелл, відомий своєю послідовною підтримкою України, знову заявив про нагальну необхідність надати їй зброю, щоб допомогти українцям захиститися від російської агресії

Про це він заявив у середу під час урочистої церемонії в Конгресі США на честь 75-річчя утворення Українського конгресового комітету Америки, повідомляє Еспресо.TV з посиланням на Укрінформ.

"Я думаю, Сполучені Штати мають вийти за межі гуманітарної допомоги, потрібно надати таку військову підтримку, щоб переконатися, що Україна може захистити себе", - наголосив член Палати представників.

При цьому він підкреслив, що понад шість тисяч загиблих в Україні, врахованих тільки за офіційною статистикою, - це дуже велика цифра. "Навіть одна тисяча - це забагато", - зауважив американський законодавець. На його переконання, це має спонукати адміністрацію США ухвалити рішення щодо більш серйозної військової допомоги українцям.

Конгресмен Білл Паскрелл був одним із ініціаторів Резолюції нижньої палати Конгресу США, яка має назву "Заклик про звільнення українського бойового пілота Надії Савченко, яка була захоплена військами РФ у східній Україні й незаконно утримується в російській в'язниці з липня 2014 року".

Крім того, Паскрелл є співавтором законопроекту, який разом із версією Сенату США став основою для прийнятого в грудні минулого року "Акту на підтримку свободи України - 2014".

Нагадаємо, нещодавно низка об'єднань, які, в основному, представляють громади і політичні структури різних діаспор, звернулися до президента США Барака Обами із закликом вжити додаткових заходів з підтримки України "у світлі агресії з боку Росії та її поплічників" та надати летальну зброю.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"