ban2

Росія планувала захопити Лівобережну Україну за 15 діб, відповідний план був затверджено 8-9 квітня в Санкт-Петербурзі в штабі Західного військового округу, після чого відбувся великий генеральський банкет

Росія планувала захопити Лівобережну Україну за 15 діб, - Геращенко

За даними Геращенка, відповідний план був затверджено 8-9 квітня в Санкт-Петербурзі в штабі Західного військового округу

Про це, за даними народного депутата Антона Геращенко, йдеться у таємній доповіді Генштабу РФ під назвою "Доповідь рішення на застосування угруповання військ "Північ" у спеціальній операції", передає Еспресо.TV.

Геращенко додає, що секретні документи зуміли дістати фахівці-добровольці групи проекту "Миротворець" в ході багатоходової спеціальної операції. Сам план агресії проти України було отримано ще в кінці квітня і переданий компетентним органам для врахування в планах по організації оборони України.

За даними Геращенка, відповідний план був затверджений 8-9 квітня в Санкт-Петербурзі в штабі Західного військового округу, після чого відбувся великий генеральський банкет. Відповідальним за розробку плану дій групи військ "Північ" був призначений командувач Західним військовим округом РФ, генерал-полковник Сидоров Анатолій Олексійович.

"На захоплення всієї Лівобережної України за планом Генштабу РФ відводиться всього 15 діб. Мета - швидке захоплення контролю над територією і комунікаціями, без захоплення великих міст/обласних центрів. У відповідності з планом, батальйони - тактичні групи регулярної Російської армії, об'єднані в групу військ "Північ", мали вторгнутися на територію України в два етапи: спочатку в Харківську і Донецьку області, а потім у Полтавську, Київську та Чернігівську. При цьому вторгнення планують за старою звичкою маскувати під повстання орд "ополченців" "ЛНР" і "ДНР", які накопичили сили і хочуть відновити конституційний порядок в Україні без повернення Януковича", - написав Геращенко.

Аналогічний план був розроблений командуванням Південного військового округу РФ, мета якого - удар по Запоріжжю та Мелітополю через район Бердянська і Маріуполя, а також вихід до Перекопського перешийку для відкриття сухопутних шляхів сполучення з окупованим Кримом.

"Ми наразі закінчуємо переклад основних документів на англійську мову в цілях доступності всьому цивілізованому світу сенсу і суті агресивної політики Путіна", - додав Геращенко.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"