ban2

Поклонська вже забезпечила собі місце на лаві підсудних у Гаазі.

Дії представників окупаційної влади Криму рано чи пізно приведуть їх до Гаазького трибуналу

Так глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров прокоментував висловлювання "віце-прем'єра" Криму Руслана Бальбека про ймовірне визнання Меджлісу терористичною організацією і заборону "прокурора" Наталі Поклонської на використання назви цієї організації у ЗМІ, повідомляє «Укрінформ»

"Багато з того, що сьогодні відбувається в Криму, і у тому числі з боку осіб, які безпосередньо здійснюють окупаційну політику Росії, просто не підлягає обговоренню у нормальному здоровому суспільстві. Пані Поклонська, яка називає себе прокурором Криму, один із очевидних претендентів на місце на лаві підсудних у Гаазькому трибуналі", - заявив Чубаров.

Водночас він не виключив, що Меджліс у Росії можуть назвати терористичною чи екстремістською організацією.

"Що стосується можливості оголошення Меджлісу в якості терористичної чи екстремістської організації, це прерогатива російської влади, і вони можуть на це піти. Про це говорить ситуація з пригніченням визвольного руху на Кавказі. Вони йдуть багато на що, що для нормального суспільства, сучасної дійсності просто неприйнятне", - зазначив нардеп.

Нагадаємо, так звана прокурор Криму Наталя Поклонська направила до кримських ЗМІ рекомендації про заборону використання ними слова «Меджліс» , оскільки "у правовому полі РФ такої організації не існує".

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"