ban2

В окупованому Севастополі хочуть закрити аеропорт

Умови користування аеропортом не влаштовують інвестора

Окупований Російською Федерацією Севастополь може залишитися без аеропорту. Потенційний інвестор "Акорд-Інвест" не хоче розвивати в аеропорту Бельбек регулярні цивільні авіаперевезення, а планує обслуговувати тут ВІП-клієнтів. Про це повідомляє "ЛІГА.БізнесІнформ" з посиланням на російське видання, яке цитує джерело, знайоме з ситуацією.

Зазначається, що у зв'язку з ситуацією віце-прем'єр країни-окупанта Дмитро Козак проведе 15 липня в окупованому Сімферополі дві наради, на яких буде розглядатися питання про подальшу долю аеропорту.

За словами джерела, головною проблемою Бельбека є "розбіжності з потенційним інвестором". Він стверджує, що перша зустріч влади Севастополя з представниками "Акорд-Інвесту" в квітні ледь не завершилася скандалом.

"Було названо кілька умов для інвестицій: обслуговування в аеропорту Севастополя тільки ВІП-авіаперевезень, передача функцій замовника в рамках програми з розвитку громадянського сектора "Акорд-Інвесту" і АТ "Міжнародний аеропорт Сімферополь" (належить "Акорд-Інвесту" – Ред.)", – повідомив співрозмовник.

Він також наголосив, що основна умова для нових інвестицій в розвиток аеропорту – організація роботи оператора для обслуговування рейсів в існуючій будівлі ВІП-терміналу "Міноборони".

Джерело стверджує, що їх підтримало і керівництво аеропорту, а для уряду Севастополя постановка таких умовах стала шоком, оскільки у списках президентських доручень країни-окупанта розвиток громадянського сектора Бельбек значився обов'язковим пунктом. Нагадаємо, аеропорт Бельбек був побудований у 1941 році, як аеродром військового значення. У червні 2014 року його включили до переліку аеродромів спільного базування. На розвиток Бельбека раніше виділили 1,78 млрд руб.

Як повідомляв 5.ua, 21 червня 2016 року окупанти наказали реєструвати усіх туристів, які наважаться приїхати до Севастополя.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"