ban2

З моменту створення Нацгвардії до неї передано понад тисячу одиниць автомобільної техніки

З моменту створення Нацгвардії до неї передано понад тисячу одиниць автомобільної техніки
КИЇВ. 15 листопада. УНН. З моменту створення Нацгвардії до неї передано більше тисячі одиниць автомобільної техніки. Про це під час брифінгу повідомив заступник керівника Інформаційно-аналітичного центру Ради національної безпеки та оборони України Володимир Польовий,передає кореспондент УНН.
“На озброєння Нацгвардії щодня надходить автомобільна та бронетанкова техніка. З моменту реформування внутрішніх військ у Національну гвардію України за рахунок держбюджету було придбано понад тисячу одиниць автомобільної техніки, серед яких і вантажні автомобілі для перевезення особового складу, автобуси та автомобілі для технічних потреб (перевезення продуктів харчування та озброєння)”, — повідомив В.Польовий.
Він також уточнив, що з початку проведення АТО до Нацгвардії поставлено 40 БТР 4-Е, які добре зарекомендували себе з точки зору захисту. Триває закупівля БТР 3-Е1.
Нещодавно Нацгвардія отримала від “Укроборонпрому” 10 танків Т-64БВ. Нова техніка дозволяє зменшити до мінімуму втрати особового складу та давати гідну відсіч ворогу.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"