ban2

“Кіборги” з аеропорту Донецька отримали додаткові засоби для знищення ворога

“Кіборги” з аеропорту Донецька отримали додаткові засоби для знищення ворога
КИЇВ. 15 листопада. УНН. Українські силовики, які несуть оборону аеропорту Донецька отримали додаткові засоби для ефективного знищення ворога. Про це під час брифінгу повідомив заступник керівника Інформаційно-аналітичного центру Ради національної безпеки та оборони України Володимир Польовий, передає кореспондент УНН.
“На Донецькому напрямі протягом доби в районі Донецького аеропорту бойовики двічі відкрили вгонь з мінометів по позиціях українських військових. Напад було відбито. Підрозділи, що несуть оборону цього стратегічного об’єкту, отримали додаткові засоби для ефективного знищення ворога у будь-який час доби та в будь-яких погодних умовах”, — повідомив В.Польовий.
За інформацією РНБО, з артилерії та мінометів були обстріляні позиції сил АТО біля н.п. Авдіївка, Піски, Красногорівка, Мар’їнка. У районі дамби біля с.Первомайське Ясинуватського району потрапив у засідку мінометний взвод військових. Після отримання сигналу про напад на підмогу вирушила штурмова група, яка відбила напад диверсантів.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"