ban2

Мешканці Свердловська і Червонопартизаснька заявили, що не підпорядковуються "ЛНР"

КИЇВ. 17 листопада. УНН. Свердловськ і Червонопартизанськ не підкорюються так званим "ЛНР" і "Новоросії". Таку заяву на сьогодні на зібранні жителів Червонопартизанська (Свердловський район Луганщини) зробив "комендант" міста Денис Понізовний, передає УНН з посиланням на місцевий сайт "Інформатор".

Учора у Червонопартизанську мешканці міста прийшли на народні зібрання обговорити ситуацію в місті. Там Д.Понізовний заявив про розбіжності із керівництвом "ЛНР" щодо виплати зарплат і соціальних виплат.
"У нас розбіжності з керівництвом "ЛНР". Ми не підпорядковуємося ні їм, ні Новоросії", - зазначив він зі слів очевидців.

До слова, про ігрнорування наказів лідера "ЛНР" заявляли вже "козаки" в Красному Лучі, які підпорядковуються громадянину Росії, "командувачу" "козачої національної гвардії" Всевеликого війська Донського Миколі Козіцину.

Крім того лідер стахановських "козаків", який також підпорядковується Миколі Козіцину, звинувачував лідера "ЛНР" Ігоря Плотницького в махінаціях з російською гуманітарною допомогою.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"