ban2

Могеріні зізналася Клімкіну: "автономія Донбасу" - це проблеми перекладу

Високий представник ЄС Федеріка Могеріні запевнила міністра закордонних справ України Павла Клімкіна, що не говорила під час свого виступу про автономію Донбасу

Про це заявив міністр закордонних справ Павло Клімкін під час спільної прес-конференції з міністром закордонних справ Швеції Маргот Валлстрьом в Адміністрації президента, передає Еспресо.TV з посиланням на Укрінформ.

"Я спілкувався з високим представником ЄС пані Федерікою Могеріні. Були спекуляції щодо її висловлювання щодо начебто можливої автономії Донецька і Луганська. Хочу підкреслити, що це спекуляції і проблеми перекладу. І вона чітко мене в цьому запевнила", - наголосив Клімкін.

Нагадаємо, сьогодні Клімкін вже виправдовував президента Європейської ради Хермана ван Ромпея, який заявив, що Європейський союз має знайти такий варіант для виходу з української кризи, за яким вона має стати децентралізованою або федералізованою державою.

Раніше прес-аташе представництва ЄС в Україні Давід Стулік наголосив, що не варто зважати на окремі негативні висловлювання політиків щодо членства України у НАТО і ЄС, адже вони не є спільною позицією Ради Європи.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"