ban2

У результаті міжусобиць між терористами "ЛНР" і "козаками" убито 12 осіб - В.ПольовийКИЇВ. 29 листопада. УНН. У результаті міжусобиць між терористами "ЛНР" убито 12 бойовиків. Про це під час брифінгу повідомив заступник Інформаційно-аналітичного центру РНБО Володимив Польовий, передає УНН.
"Бойовики терористичної організації "ЛНР" у м. Антрацит атакували угрупування козачого бандформування "Всевелике військо донське", зокрема, здійснили збройний напад на їх військову комендатуру. За оперативними даними, загинуло щонайменше 12 терористів, у тому числі комендант міста, позивний "Прапор", - повідомив В.Польовий
Як додав речник РНБО, бойовики дедалі жорсткіше змагаються за контроль над територіями, щоб мати можливість їх грабувати, вивозячи цінності, вугілля та металобрухт до Росії.
"Загострення стосунків між бандами козаків та бойовиками "ЛНР" несе суттєву загрозу місцевому населенню. Тому ми просимо людей бути обережними. Повторення сутичок найближчим часом можливе у місті Красний Луч та Стаханові", - заявив В.Польовий.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"