ban2

Бойовики "підсіли на стакан", проваливши наступ на Дебальцеве

Терористи почали зловживати алкоголем у Калиновому через невдалі спроби захопити Дебальцеве
Про це повідомляє Еспресо.TV із посиланням на "Інформатор".

Після чергової невдалої спроби прорватися в бік Дебальцевого, бойовики, які зайняли Калинове, влаштували багатоденний запій. Як повідомив один з місцевих жителів, пияцтво серед "ополченців" було настільки сильним, що керівникам бойовиків довелося оголосити сухий закон.

"Провели рейд по домівках, вилучили все спиртне, заборонили самоговаріння - оголосили "сухий закон", - пояснив співрозмовник.

За його словами, приводом став інцидент з одним із бойовиків.

"Один з "бійців", будучи дуже п'яним, випустив з рук гранату з висмикнутою чекою. У підсумку три бойовики загинули, двоє - зазнали поранень", - розповів один з очевидців.

Нагадаємо, що бойовики, які зайняли Калинове, неодноразово намагалися прорватися до Дебальцевого. Також 31 січня, бойовики в Калиновому обстріляли Стаханів.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"