ban2

Бійці "Азову" отримали бронеавтомобілі з системою вогню, що може знищувати танки і гелікоптери

На навчальному полігоні Національної гвардії, що під Києвом, відбулася передача нової техніки бійцям спеціального полку "Азов"
У заході взяли участь Секретар Ради національної безпеки та оборони України Олександр Турчинов, Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та виконувач обов’язків командувача Національної гвардії Микола Балан, передає Еспресо.TV з посиланням на прес-службу МВС.

Бійцям "Азова" передали 6 сучасних бронеавтомобілів "Спартан". Вони оснащені інтегрованим комплексом, до складу якого входять пульт дистанційного керування та протитанкова керована ракета. Оператор вибирає ціль, здійснює пуск ракети та супроводжує ціль в ручному або автоматичному режимі.

Комплекс, яким оснащені "Спартани", здатен вражати бронетехніку з комбінованою або монолітною бронею з динамічним захистом. Крім того, ця система вогню здатна знищувати танки і гелікоптери.

Турчинов та Аваков відвідали полігон, на якому екіпажі бронемашин проводять бойові стрільби.

За словами Авакова, частина техніки відвантажується в Харкові і відразу ж направляється до зони проведення антитерористичної операції на Донбасі для передачі її підрозділам, які цього потребують. Передана сьогодні "Азову" техніка теж найближчим часом вирушить в зону АТО.

"Сьогодні ці машини тут, а завтра вони будуть на передовій разом з тими екіпажами, які їх приймають. Наша філософія така: максимально укріпити ті частини, які є найбільш боєздатними, і забезпечити їм можливість виконувати бойові завдання", – підкреслив глава МВС.

Військовим правоохоронцям також продемонстрували сучасні зразки бронетехніки та допоміжного транспорту: бронетранспортер БТР-3Е, командно-штабний автомобіль, кілька зразків евакуаторів. Також серед представлених зразків – бронеавтомобіль "Раптор", що його випускає вітчизняне підприємство "КрАЗ".

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"