ban2

Будь-який перегляд Мінських домовленостей неприпустимий, - Порошенко

Україна виключає можливість перегляду Мінських домовленостей про врегулювання ситуації на Донбасі і вимагає їх безумовного виконання Росією

Про це заявив президент Петро Порошенко під час зустрічі з українськими представниками тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на Донбасі, передає Еспресо.TV з посиланням на прес-службу глави держави.

За словами Порошенка, для України неприпустимі і неприйнятні будь-яка ротація, перегляд формату Мінських домовленостей.

Глава держави також запевнив, що Україна була, залишається і буде твердим прихильником Мінських домовленостей.

Порошенко підкреслив, що критично важливим є дотримання в ході переговорів послідовності і кроків щодо врегулювання ситуації на Донбасі, результатом якого має стати повна деескалація конфлікту.

"Першим ключовим пунктом і комплексом заходів з виконання Мінських угод є забезпечення всеосяжного припинення вогню, яке має бути верифіковане і підтверджене представниками ОБСЄ", - зазначив глава держави.

Ще однією важливою позицією він назвав безумовне звільнення всіх заручників. Бойовики, за словами президента, гальмують цей процес посилаючись, зокрема, на відсутність точних даних про кількість заручників.

"Ця позиція не може бути прийнятною для нас і для світу. Мінські домовленості чітко передбачають терміни виконання і чіткий принцип "всіх на всіх", - наголосив Порошенко, додавши, ця вимога поширюється і на українців незаконно утримуваних на території Росії.

Як повідомлялося раніше, бойовики напередодні відзначення 70-ї річниці перемоги у Другій світовій війні повертають важке озброєння в буферну зону Донецької та Луганської областей, яке вони нібито раніше вивели.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"