ban2

Військовому, якого помилково зараховали до списку загиблих, повністю виплатили зарплату

КИЇВ. 12 травня. УНН. Військовослужбовцю, помилково зарахованому до списку загиблих, виплатили грошове забезпечення у повному обсязі. Про це УНН повідомили у прес-службі Міноборони.
У Генеральному штабі Збройних Сил України проводиться службова перевірка з метою з’ясування обставин, які призвели до помилкового зарахування військовослужбовця однієї з військових частин до списку загиблих і, як наслідок, невиплати йому грошового забезпечення за чотири місяці.
Перевіркою було встановлено, що весь цей час військовослужбовець знаходився у штаті військової частини, проте у зв’язку з помилковим зарахуванням до списку загиблих його зарплатну картку було заблоковано, а нарахування грошового забезпечення припинено.
На сьогодні військовослужбовець вже отримав грошове забезпечення з січня по квітень у повному обсязі. Також йому нараховано та виплачено грошову винагороду за березень за безпосередню участь в антитерористичній операції.
З метою безумовного дотримання соціальних гарантій військовослужбовців Збройних Сил України, відомчою комісією Міністерства оборони України найближчим часом буде розглянуто документи щодо надання йому статусу учасника бойових дій.
За підсумками службової перевірки, особи, винні у помилковому зарахуванні бійця до списку безповоротних втрат, будуть притягнуті до дисциплінарної відповідальності.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"