ban2

Бійці АТО розповіли подробиці захоплення в полон російських вояків

Військовослужбовці 92-ї бригади розповіли подробиці затримання і взяття в полон двох російських диверсантів 16 травня біля Щастя

Відеозапис розповіді опублікований прес-центром АТО в соцмережі Facebook, передає Еспресо.TV.

"О 14:50 почався бій з диверсійно-розвідувальною групою противника, яка вийшла на наш опорний пункт. Молодший сержант Пугачов дав команду всім до бою, тому перші черги пішли в нього. Один був поранений", - розповідає військовий.

За словами бійця, незважаючи на те, що мобільна група висунулася до пораненого і встигла доставити його в лікарню ще живим, пізніше він помер від отриманих поранень.

"Мої товариші продовжили вести вогонь. Один з бійців сказав, що один з ДРГ поранений, і вони почали його відтягувати і відходити від прямого контакту з нами. Рішенням командира бригади було висунутися в групі вперед, щоб виявити поранених розвідників супротивника. Ми виявили одного з розвідників - це був капітан полку спецпризначення ", - додав військовослужбовець.

Повністю історію захоплення російських спецпризначенців читайте у матеріалі: Як Путін загубив своїх солдат під Щастям

Вчора, 17 травня, речник Адміністрації президента Андрій Лисенко повідомив, що "Айдарівці" у Щасті захопили у полон двох бійців російського Головного розвідувального управління.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"