ban2

"Міністр освіти ЛНР" накрала гуманітарки та втекла з Луганщини, - Москаль

Представники так званої влади ЛНР займаються розкраданням гуманітарної допомоги

Про це повідомив очільник Луганщини Геннадій Москаль, передає Еспресо.TV

"На початку травня оперетковий міністр освіти й науки так званої ЛНР Леся Лаптєва покинула свій "почесний" пост і разом із заступником О.Тарасюком зникла в невідомому напрямку. Уже після її втечі "Гєнєральная прокуратура ЛНР" встановила, що Лаптєва займалася банальними приписками й крадіжками – збільшувала на папері кількість учнів та студентів на окупованій території, отримувала на "мертвих душ" гуманітарну з Росії, яку привласнювала",- розповів Москаль.

За словами очілдьника Луганщини, на території Луганського інституту внутрішніх справ виявили цілі таємні склади з гуманітарною допомогою (як правило, продуктами), які зараз роздаються іншим навчальним закладам Луганська.

Крім того, Москаль повідомив, що зараз на окупованій частині області готується значне скорочення спеціальностей у вишах через те, що більшість студентів та професорсько-викладацький склад давно виїхали на контрольовану Україною територію, щоб отримати нормальні дипломи та заробітну плату. Цього року в Луганську планують випустити 3800 бакалаврів та магістрів, яким видадуть якісь папірці замість дипломів. У минулі роки випускників щороку було близько 10 тисяч

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"