ban2

Путін шикує: завтра у Росії трактор знищить 7 тонн сиру

6 серпня у російському Бєлгороді вперше відправлять під трактор майже сім тонн сиру, заарештованого прикордонниками

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на "Газета.ru."

У регіональному управлінні Россільгоспнагляду повідомили, що сир невідомого походження потрапляє під дію указу про знищення.

"Його не треба досліджувати в зв'язку з тим, що походження сиру невідомо. Маркування на продукті на момент його затримання не було", — уточнили у відомстві.

За даними Прикордонного управління ФСБ Росії по Бєлгородській та Воронезькій областях РФ, майже 7 тонн сиру були заарештовані тиждень тому в Краснояружском районі. Близько 1,3 тонни продукту було виявлено у вантажівці в прикордонній зоні. Пізніше ще 5,4 тонни аналогічного сиру було знайдено на території одного з приватних домогосподарств. Продукція була затримана та вилучена.

Наголошується, що раніше в Россільгоспнагляді повідомили, що не впевнені в тому, що 6 серпня почнеться знищення санкційних продуктів через неготовність до спільних заходів з боку ФМС.

Раніше повідомлялось, що Москві вже вирішили знищувати санкційні продукти за допомогою бульдозера.

Нагадаємо, у Россільгоспнагляді раніше також заявляли, що збираються згодовувати заборонені продукти з Євросоюзу домашній худобі.

Водночас, російський комуніст Геннадій Зюганов пропонував віддавати їх бойовикам Донбасу

До слова, вчора, 4 серпня, у Самарі вже почали процедуру знищення "неопізнаного" товару. Йдеться про 114 тонн свинини, які були завезені з Бразилії.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"