ban2

Путін планує скоротити адміністративний апарат заради економії бюджетних коштів, - ЗМІ

Президент Росії Володимир Путін, готуючись до передвиборної кампанії, може подати сигнал виборцям про те, що навіть його власний апарат не захищений від рецесії

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на Bloomberg.

"Путін готується скоротити робочі місця у своїй адміністрації, що заощадить бюджету країни до 10% витрат на її утримання", - йдеться у публікації.

В той час, коли популярність президента Росії залишається на рівні 90%, обурення громадськості викликав коштовний годинник, що вдягнув на своє весілля його прес-секретар Дмитро Пєсков.

"У ситуації, коли всі обговорюють годинник чиновника за півмільйона доларів, це важливий сигнал на початку виборчої кампанії", - зазначає науковий співробітник Російської академії наук у Москві Микола Петров.

За його словами, в такий час влада повинна показувати, що вона страждає разом з народом.

Видання підкреслює, що Путін більш ніж удвічі підвищив свою офіційну зарплату 7,6 млн рублів ($118,000) торік після анексії українського Криму. Але його прес-секретар прозвітував про дохід за минулий рік в 9,1 мільйона рублів. Працівники президентської адміністрації, штат якої налічує 1715 осіб, заробляють у середньому майже 3 мільйони рублів ($46 200) на рік, що приблизно в сім разів вище зі середню російську зарплату.

Наразі невідомо, скільки саме співробітників адміністрації Путіна буде скорочено. Деяким чиновникам можуть знизити зарплату.

Нагадаємо, що президент Росії Володимир Путін у понеділок, 17 серпня, відвідав окупований Крим. З цього приводу президент України Петро Порошенко зазначив: Приїзд Путіна до Криму – продовження сценарію нагнітання ситуації.

Варто додати, що під час цього візиту голова окупованого Криму Сергій Аксьонов поскаржився Путіну, що через низькі зарплати у туристичній галузі півострова не може залучити до роботи українців.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"