ban2

Міністр економіки Росії зізнався, що економіка країни вже на "дні"

Глава Мінекономрозвитку Росії Олексій Улюкаєв вважає, що російська економіка намацала "дно", і підсумки четвертого кварталу будуть помітно краще третього

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на ПРАЙМ.

Поки ж спад ВВП в липні в річному вираженні прискорилося до 4,6% з червневих 4,2%, а сезонно очищена місячна динаміка близька до нуля, сказав міністр.

"Так, є", - заявив він журналістам, відповідаючи на запитання, чи є відчуття, що російська економіка намацала дно.

"Якщо очищена від сезонності місяць до місяця у нас близько нуля, але в червні було близько нуля - мінус 0,1, а в липні - близько нуля плюс 0,1. Це все дуже крихко, але видно, що ми десь на дні лежимо, або як назвати цей рух ", - сказав міністр. При цьому прискорення спаду економіки в річному вираженні в липні Улюкаєв пов'язав з високою базою липня минулого року.

Раніше глава Мінекономрозвитку неодноразово заявляв, що стан економіки РФ статистично почне поліпшуватися вже в третьому кварталі. Однак зараз міністр більш обережний в оцінках.

"Я думаю, що вже точно вниз не підемо, а чи будемо виходити помітно - це складно. Ми вважаємо, що будемо, що четвертий квартал в чому, звичайно виходячи з ефекту бази буде навіть статистично помітно краще, ніж третій", - додав він.

За підсумками першого півріччя спад ВВП Росії склав 3,4%, при цьому в другому кварталі зниження прискорилося до 4,6% з 2,2% у першому.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"