ban2

У Москві теж святкують День Незалежності

Українські дипломати провели у Москві святкове засідання та поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на УНІАН.

У своїх виступах дипломати відзначили ключовий внесок українських військовослужбовців у боротьбу за незалежність України та вшанували пам'ять загиблих у боях з агресором на Донбасі хвилиною мовчання.

Потім представники українського дипломатичного корпусу та члени родин, більшість з яких були вдягнуті у вишиванки, поклали квіти до пам’ятника Тарасові Шевченка у Москві біля готелю "Україна".

Крім того, сьогодні о 19.00 за київським часом у Культурному центрі України на Арбаті відбудеться зустріч співвітчизників з нагоди Дня Незалежності України.

Як повідомили у Раді "Українців Москви", на зустрічі звучатимуть поздоровлення від президента України Петра Порошенка, вітальні слова від посольства України, відбудеться концерт.

Своєю чергою у вітанні української громади Москви наголошується: "Україна довго виборювала цей День і продовжує захищати своє історичне право бути вільним народом. Пророчі слова "Борітеся! Поборете!" будуть реально втілені в буття України. Ми завжди будемо з Україною, і Україна буде з нами!"

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"