ban2

Після випадку з гусьми в Росії складуть спеціальні правила знищення їжі

Федеральна митна служба дійшла висновку, що її співробітникам необхідний порядок поведінки при знищенні продуктів харчування, які потрапили під ембарго

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на РБК.

ФМС отримала право знищувати продукти в кінці липня цього року, а вже на початку серпня співробітники різних відомств за розпорядженням Володимира Путіна приступили до спалювання і розтоптування їжі.

Повідомлення про розробці правил для митників опубліковано на порталі розкриття інформації про підготовку нормативних правових актів у вівторок, 25 серпня. Текст проекту документа на порталі ще не розміщений.

Нагадаємо, ввезену в Росію сільгосппродукцію і продовольство з США, Євросоюзу та інших країн, що приєдналися до санкцій щодо Росії через кризу на сході України, уряд дозволив знищувати будь-яким способом за умови проведення відеозапису і присутності свідків.

У результаті, з 6 серпня чиновники проводили публічні акції знищення, в ході яких продукти давили тракторами, спалювали в спеціальних крематоріях і заливали відбілювачем "Білизна". Тільки в перший день були знищені більше 300 тонн продовольства.

Так, раніше повідомлялося, що інспектор Россільгоспнагляду отримав догану за те, що утилізував три тушки угорських гусей за допомогою трактора замість того, щоб спалити їх.

Крім того, за розпорядженням "Росспоживнагляду" торгові мережі почали вилучати з продажу чистячі і миючі засоби іноземних виробників, а російські текстильники запропонували Путіну спалювати одяг з Європи, ввезений контрабандою.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"