ban2

НАТО не співпрацюватиме з Росією

Глава Місії України при НАТО стверджує, що спроби деяких ЗМІ подати можливе проведення невдовзі засідання Ради НАТО-Росія як бажання Альянсу відновити співробітництво з Москвою, є черговим продуктом пропагандистської машини Кремля. Про це заявив виконувач обов’язків глави Місії України при НАТО Єгор Божок, передає Укрінформ.

"У тому, що НАТО має намір провести чергове засідання Ради НАТО-Росія на рівні послів, я не вбачаю сенсації або відступу Альянсу від своєї попередньої позиції щодо підтримки України та невизнання агресивних і незаконних дій Кремля проти нашої держави. Важливим є те, що НАТО буде готовим провести засідання з Росією лише на своїх умовах та згідно зі своїм порядком денним, перше місце в якому займає "українське питання". Цей порядок денний формувався також з урахуванням наших пропозицій і міркувань", - заявив дипломат.

Божок підкреслив, що спроби деяких ЗМІ подати факт проведення засідання Ради НАТО-Росія як відновлення політичного діалогу чи нормалізацію відносин між Альянсом та Москвою, а також здачу союзниками своїх попередніх позицій під натиском російської сторони, є нічим іншим, як черговим продуктом пропагандистської машини Кремля.

"Час покаже, чи погодиться російська сторона на проведення такого засідання Ради НАТО-Росія. Але якщо це засідання і відбудеться, я переконаний, що воно лише ще раз продемонструє Кремлю те, що НАТО єдиним фронтом продовжує стояти пліч-о-пліч з Україною в ці важкі часи, коли ми від імені всієї євроатлантичної спільноти боремося з російською агресією і варварством", - зазначив в.о. глави Місії України при НАТО.

Дипломат зауважив, що на сьогодні є необхідність у серйозній розмові між НАТО та Росією щодо дестабілізаційних дій, що тривають в Україні.

"Незважаючи на численні запевнення і обіцянки, Кремль не робить жодних кроків для деескалації агресії проти нашої держави. Більше того, російські провокації множаться та поширюються, охоплюючи все нові території в інших куточках світу", - констатував Божок.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"