ban2

Путін подвоїв охорону: очільник Кремля побоюється Кадирова – ЗМІ

У Росії відбувається підйом ісламофашизму, а президент країни Володимир Путін вже побоюється очільника Чечні Рамзана Кадирова. Про це пише французьке видання Mediapart, передає ІноЗМІ.

Так, на думку журналіста Рауля Олів'є, ситуація у відносинах між главою Кремля і Кадировим стає все більш нестабільною. - Кадиров все більше виходить з-під контролю, в тому числі і свого вождя Володимира Путіна.

Після вбивства Нємцова (Кадиров думав, що догодить начальнику, але тому явно не припав до душі такий "подарунок"), обидва вони подвоїли число охоронців і, схоже вже побоюються один одного. Їх влада залежить один від одного. Виникає все більше питань про те, хто васал, а хто пан, - пише він.

Як стверджує журналіст, глава Чечні явно мітить на більш високий пост. - Схоже, чеченського царька вже не задовольняють перекази величезних коштів з федерального бюджету в казну республіки, яка, до речі, часто відіграє роль його гаманця. Регіональні рамки здаються йому занадто вузькими, він явно мітить на федеральний або навіть міжнародний рівень, - вважає Олів'є.

Рауль впевнений, що недавній мільйонний антиопозиційний мітинг в Грозному є проявом підйому ісламофашизму в Росії, що підтримує уряд, що, в свою чергу, розвіює ілюзії з приводу суті російського військового втручання в Сирії.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"