ban2

Тікаючи з Пальміри, росіяни "подарували" терористам зенітки, кулемети та купу боєприпасів

Російські військові, що залишили Пальміру на поталу бойовиків "ІД", залишили терористам автоматичну гармату, зенітні установки, стрілецьку зброю та велику кількість боєприпасів. Про це повідомляють волонтери InformNapalm за результатами аналізу відео з місця події.

Як слідує з відео, на базі було залишено щонайменше одну автоматичну гармату С-60 (57 мм), чотири зенітні установки ЗУ-23-2 та змінні стволи до них, переносну установку розмінування УР-83П, оптичні приціли ПГО-7 для гранатометів РПГ-7, авіапушку ГШ-23Л та 250 патронних скриньок.

За підрахунками волонтерів, якщо в скринях набої калібру 7,62х39, загальна кількість становить близько 350 тис. штук.

Крім того, джихадисти отримали осколково-фугасні танкові снаряди (125 мм), щонайменшеум один кулемет "Корд" (12,7 мм), близько 200 одиниць автоматичної стрілецької зброї - в основному АКМС 7,62 мм, а також 30-40 одиниць абсолютно нових АК-74У та близько 20 великокаліберних станкових кулеметів ДШКМ (12,7 мм).

При цьому росіяни тікали в такому поспіху, що залишили навіть тарілки з їжею на столах.

Нагадаємо, напередодні командувач військ міжнародної коаліції генерал-лейтенант армії США Стівен Таунсенд заявив, що бойовики терористичної "ІД" вірогідно захопили в Пальмірі бронетехнику та засоби протиповітряної оборони, небезпечні для військ міжнародної коаліції.

Media

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"